WSPÓŁPRACA

Outsourcing księgowy i kadrowo-płacowy powinny być wyborem każdego przedsiębiorcy, który realnie myśli o znacznym rozwoju swojej firmy.

Nasze doświadczenie wskazuje, że powodów do podjęcia decyzji o wydelegowaniu tych obszarów na zewnątrz jest wiele:

SPECJALISTYCZNA WIEDZA DOŚWIADCZONYCH I UZNANYCH EKSPERTÓW – DOSTĘPNA OD RĘKI

SPRAWDZONE PROCESY, ZAPLANOWANE I WDRAŻANE W WIELU RENOMOWANYCH FIRMACH

ROZWIĄZANIA I METODYKI GOTOWE DO SZYBKIEGO WDROŻENIA

SKALOWALNE SYSTEMY I PROCESY, DOPASOWANE DO ETAPU ROZWOJU FIRMY

SKUPIENIE ZASOBÓW NA KLUCZOWYCH OBSZARACH DZIAŁALNOŚCI

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I CIĄGŁOŚCI OBSŁUGI

OGRANICZENIE KOSZTÓW NIEZWIĄZANYCH BEZPOŚREDNIO Z OFERTĄ FIRMY

Niezależnie od tego czy decydujemy się na wewnętrzną księgowość, czy na outsourcing – jeśli firma rośnie bardzo dynamicznie,
często to dział księgowy i kadrowo-płacowy przestaje nadążać za zmianami.
Oferujemy szereg systemów księgowych i automatyzacji, do których dostęp można
włączyć na odpowiednim etapie rozwoju organizacji:

- proponowane przez nas rozwiązania mogą być włączone dla dużych organizacji oraz grup kapitałowych, gdzie obieg akceptacji uwzględnia dziesiątki,
a nawet setki osób jak również dla mniejszych firm,

- by czerpać korzyści ze stosowania naszych systemów nie jest konieczne skomplikowane i czasochłonne wdrożenie.
Niezbędna do tego będzie tylko jednorazowa parametryzacja, zależna od skali potrzeb Państwa firmy,

- dla zespołu klienta zawsze uwzględniamy możliwości zastępstw i wsparcia w razie nagłego zwiększenia zadań i potrzeb,

- pracujemy procesowo, stale analizując i organizując pracę zespołów dla minimalizacji ryzyka popełnienia błędów oraz dla osiągnięcia
maksymalnej wydajności, odpowiednio do skali podejmowanych działań,

- w myśl zasady continuous accounting procesujemy dokumenty każdego dnia, pracując liniowo, a nie skokowo, umożliwiając stały wgląd
w powierzone zadania,

- kierując się ideą continuous improvement nieustannie poszukujemy możliwości do uszczelnienia i usprawnienia naszych procesów,
by stale dopasowywać nasze rozwiązania do zmieniających się realiów.

INFINITY Solutions Sp. z o.o. ul. Przy Skarpie 6, 87-100 Toruń

tel. +48 535 233 157

NIP: 9562358125  REGON: 385271427